Felanmälan

circle-arrow

Vid felanmälan, ring dygnet runt på 08-522 258 00

Ledning

Charlie Dalebjer

Operativ chef

08 562 411 93

charlie.dalebjer@sterikshiss.se

Johanna Bäckström

Ekonomiansvarig

08-449 28 31

johanna.backstrom@sterikshiss.se

Installation

Richard Svensson

Försäljning & projektledning av moderniseringar.

08 562 411 88

richard.svensson@sterikshiss.se

Charlie Dalebjer

Försäljning & projektledning av moderniseringar

08 562 411 93

charlie.dalebjer@sterikshiss.se

Joakim Schützler

Materialberedning & inköp av moderniseringar.

08 19 42 00

joakim.schutzler@sterikshiss.se

Jonnie Junker

Arbetsledning moderniseringar.

08-19 42 00

jonnie.junker@sterikshiss.se

Service

Joacim Östman

Arbetsledning service norrdistriktet

08-449 28 36

joacim.ostman@sterikshiss.se

Peter Mattsson

Arbetsledning service söderdistriktet

08-449 28 34

peter.mattsson@sterikshiss.se

Markus Matinmikko

Arbetsledning & försäljning av reparationer, besiktningsanmärkningar & service.

08-562 411 99

markus.matinmikko@sterikshiss.se

Robert Hedström

Lageransvarig

08-56 24 11 42

robert.hedstrom@sterikshiss.se

Kundcenter och support

Sophia Jäderström

Kundcenter

08-562 411 95

sophia.jaderstrom@sterikshiss.se

Petra Eriksson

Kundcenteransvarig

08-449 28 33

petra.eriksson@sterikshiss.se

Administration

Märtha Hansson

Administration

08-562 411 92

martha.hansson@sterikshiss.se

Johanna Bergström

Ekonomiassistent & administration

08-562 411 44

johanna.bergstrom@sterikshiss.se